Nowa szorowarka prowadzona BD 70/75 W Bp Classic wśród gamy urządzeń Karcher.

 

BD 70/75 W Bp Classic

Zastosowanie

Przeznaczona do użytku w centrach handlowych, hipermarketach, niewielkich sklepach, ale również w branży przemysłu. Dzięki swym kompaktowym wymiarów oraz możliwości skrętu w korytarzu o szerokości 1,55 m, wygodna staje się obsługa w wąskich przestrzeniach. Sprawia również, że ryzyko uszkodzenia maszyny zostaje znacząco ograniczone.

Szorowarki w hipermarketach

Budowa

Długą żywotność szorowarki zapewnia wykonanie szybko zużywających się części z wytrzymałych materiałów. Głowicę szorującą wykonano z zapewniającego wysoką trwałość odlewanego aluminium, zaś jej średnica w popularnym rozmiarze – 70 cm jest gwarantem ułatwionej dostępności. Ponadto wszystkie elementy użytkowe są kodowane kolorami. Urządzenie wyposażone zostało w oświetlenie ostrzegawcze, hamulec postojowy oraz punkty mocujące do transportu. Specyfika jego kształtu zapewnia bardzo dobry widok na obszar czyszczenia.

Specyfikacja

Warto dodać, że eksploatacja modelu BD 70/75 W Bp Classic jest tańsza o 25% niż w przypadku mniejszej wersji B 60 W. Waga urządzenia bez akumulatorów wynosi 125 kg, zaś silnik posiada moc 250 W.

Czyszczenie powierzchni magazynowych

Uniwersalność

Szeroka gama zastosować szorowarki Karcher pozwala między innymi na strippowanie, a więc zrywanie powłok polimerowych. Jest to możliwe dzięki manualnej regulacji siły docisku ze standardowych 30 kg nawet do maksymalnie 50 kg. Poprzez zastosowanie ręcznego podnoszenia głowicy szczotkowej oraz belki ssącej udało się uzyskać przystępną cenę przy minimalnym pogorszeniu komfortu użytkowania. Niezwykle intuicyjna obsługa pozwala uniknąć konieczności przeprowadzania szkoleń oraz zapobiega błędom podczas użytkowania.

Korzyści

Wśród dodatkowych zalet, jakie wyróżniają BD 70/75 W Bp Classic na tle konkurencji wymienić należy wydłużony czas działania akumulatora – do 4 godzin! Maszyna posiada możliwość awaryjnego zatrzymania, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Transport szorowarek Karcher

RM 756 Floor Pro Multi środek czyszczącyUniwersalny i bardzo ekonomiczny środek czyszczący do codziennego stosowania. Doskonale nadaje się do mechanicznego i ręcznego czyszczenia podłóg.

RM 755 ES środek do czyszczenia podłógŚrodek do czyszczenia, o przyjemnym cytrynowym zapachu, właściwości niepieniące. Stosowany na wszystkich rodzajach podłóg twardych. Po wyschnięciu nie pozostawia smug. Idealny do podłóg kamiennych o wysokim połysku.

RM 780 Extra - Łagodny środek antypoślizgowy do PCVWydajny i skuteczny środek co czyszczenia zachowawczego wszystkich wodoodpornych, twardych i elastycznych podłóg oraz wykładzin. Szczególnie nadaje się do hal sportowych i wielofunkcyjnych. Posiada certyfikat o właściwościach antypoślizgowych wg normy DIN V 18032-2:2001-04. Nie pieni się i nie pozostawia smug po wyschnięciu.

RM 753 - Środek do czyszczenia płytek gresowych i ceramicznychSpecjalny środek do czyszczenia płytek z kamionki szlachetnej. Skutecznie rozpuszcza zanieczyszczenia tłuszczowe, olejowe i mineralne. Nie zaburza antypoślizgowych właściwości płytek kamionkowych.

RM 732 - Płyn czyszcząco-dezynfekującyDziała bakteriobójczo, grzybobójczo i warunkowo wirusobójczo. Gwarantuje doskonałe efekty czyszczenia.

Produkty do mycia Karcher

Polecane produkty

RM 756 Floor Pro Multi środek czyszczący, 2.5 L

RM 756 Floor Pro Multi środek czyszczący, 2.5 L

Wydajny preparat przeznaczony do mycia codziennego. Doskonale nadaje się do mechanicznego oraz ręcznego czyszczenia podłóg twardych...

Polecane artykuły

Automat szorujący B 300 RI - 2w1: Szorowarko-zamiatarka od Karcher

Automat szorujący B 300 RI - 2w1: Szorowarko-zamiatarka od Karcher

W jaki sposób skrócić czas pracy, podwajając zarazem produktywność?