O firmie

BRAVOS to działająca od 2006 roku firma, będąca jednym z największych dostawców innowacyjnych systemów czyszczących dla klienta indywidualnego, biznesowego oraz instytucjonalnego na polskim rynku. Na przestrzeni lat zdobyliśmy uznanie wielu osób, a oferowane przez nas urządzenia doskonale zdają egzamin w usuwaniu zabrudzeń na terenie naszego państwa oraz za granicą.

Zasięg dzialalności firmy BRAVOS

Jesteśmy firmą z Gorzowa Wielkopolskiego, której siedziba znajduje się w północno-zachodniej części kraju, na przecięciu dwóch ważnych węzłów komunikacyjnych Poznań-Berlin oraz Szczecin-Zielona Góra-Wrocław. Zasięg naszej działalności obejmuję całą Polskę oraz kraje sąsiadujące.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego nowo otwartego salonu sprzedaży przy ulicy Złotego Smoka 12.

Salon sprzedaży w Gorzowie Wlkp.

Szkolenia i pokazy

Większość urządzeń dostępnych w sprzedaży internetowej można zobaczyć i przetestować w naszej siedzibie. W nowoczesnym salonie przeszkolona kadra zapewni najwyższy standard obsługi oraz komfort podczas dokonywania zakupów. Na życzenie klienta udostępniamy również aktualne katalogi produktowe. Służymy pomocą przy zakupie urządzeń, narzędzi i części zamiennych w sklepie stacjonarnym, a także podczas zamawiania produktów za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Oferujemy także możliwość prezentacji systemów na terenie całej Polski. Przy zakupie profesjonalnych urządzeń czyszczących zapewniamy kompleksowe szkolenia z obsługi danego sprzętu dla wszystkich pracowników. Ponadto, marka Bravos jest obecna podczas większości wydarzeń organizowanych przez branżę czystości, podczas których prezentujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie usuwania zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni.

Szkolenia i pokazy dla branży czystościowej

Oferta

Posiadamy szeroką ofertę skierowaną w głównej mierze do firm wykonujących usługi, które specjalizują się m.in. w myciu powierzchni okien, czyszczeniu paneli fotowoltaicznych, odkurzaniu na wysokościach, renowacji elementów elewacyjnych, usuwaniu zatorów z kanałów wentylacyjnych oraz oczyszczaniu schodów ruchomych w obiektach handlowych. Wśród dostępnych produktów znaleźć można zaawansowane technologie przeznaczone dla różnych gałęzi przemysłu oraz do użytku w strefach ATEX. Asortyment Bravos sprawdzi się zarówno w pracach domowych, na wyposażeniu firm sprzątających, jak również w przypadku zastosowania przemysłowego.

W naszej bogatej ofercie posiadamy:

 • gamę profesjonalnych urządzeń czyszczących,
 • systemy do mycia okien wodą demineralizowaną,
 • innowacyjne technologie orbitalne,
 • wysokiej jakości środki czyszczące,
 • akcesoria oraz elementy zamienne do maszyn,
 • produkty higieniczne specjalistycznego przeznaczenia,
 • generatory ozonu oraz środki do odkażania,
 • maty wejściowe oraz wycieraczki podłogowe,
 • sprzęt do ręcznego mycia powierzchni,
 • maszyny dostępne do wynajmu krótko lub długoterminowego,
 • a także szereg urządzeń używanych w atrakcyjnej cenie

Poznaj nasze produkty:

BRAVOS produkty do czyszczenia

Filozofia firmy

BRAVOS wyznaje ideę zrównoważonego rozwoju oraz szacunku do środowiska naturalnego. W trosce o bezpieczną przyszłość nas wszystkich stosujemy w firmie ekologiczne rozwiązania, które mają na celu zminimalizować ilość szkodliwych substancji uwalnianych do ekosystemu. W naszej ofercie znajdują się takie produkty, które właściwie użytkowane i utylizowane nie będą wywoływały negatywnego wpływu na środowisko.

Dlaczego BRAVOS?

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę techniczno-doradczą, która zawsze chętnie zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązanie pod względem technologicznym i finansowym. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, oferując:

 • Profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego systemu
 • Możliwość prezentacji urządzeń na terenie całej Polski
 • Szkolenia dla personelu z zakresu obsługi maszyn oraz technik czyszczenia
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z możliwością dojazdu do klienta

Serwis

Posiadamy sprawny i mobilny serwis urządzeń czyszczących, w którym kompleksowa obsługa klienta jest priorytetem. W przypadku, gdy sprzęt ulegnie awarii, zapewniamy szybką diagnozę usterki, zaś jeśli wymagana jest jego naprawa, wykonanie tej usługi. Dzięki wykwalifikowanym mechanikom mogą Państwo liczyć na to, że wszystkie defekty zostaną usunięte. Naprawy przeprowadzane są wg. uzgodnionej wyceny, włączając w to ewentualną wysyłkę urządzenia. Czytaj więcej...

Serwis urzadzen czyszczacych

Współpraca

Współpracę z naszą marką podjęły liczne firmy oraz osoby prywatne. Na zaufanie naszych klientów zapracowaliśmy sobie solidnością, elastycznością, kompetentną obsługą oraz konkurencyjnymi cenami. Sukcesywne poszukiwanie, adaptowanie i wdrażanie nowych technologii pozwala zaspokajać stale rosnące oczekiwania kontrahentów. Wysokiej klasy produkty, jakie oferujemy potencjalnym nabywcom, gwarantują wydajne działanie, wygodną obsługę oraz niezmiennie satysfakcjonujące rezultaty czyszczenia.

Wsparcie lokalnej społeczności

Jako marka z województwa lubuskiego istotną rolę odgrywa dla nas zrównoważony rozwój regionu. Inwestycja w młodych gorzowskich sportowców zapewnia im pole do postępu, zaś nam dostarcza mnóstwo radości z pomocy utalentowanym osobom, które swoje życie poświęcają pasji. Dofinansowanie licznych akcji społecznych w regionie stwarza możliwość dynamicznych przemian, jakie zachodzą w naszym środowisku. Misją firmy Bravos jest nie tylko sprzedaż najwyższej jakości produktów, ale również bycie częścią miejscowej wspólnoty. Wierzymy, że progres jaki zachodzi dookoła nas przynosi wymierne korzyści dla wszystkich mieszkańców miasta, a taka postawa motywuje nas do działania.

Wsparcie lokalne dla sportowcow