PRACA W BRAVOS

BRAVOS S.C. to firma, która powstała na bazie projektu firmy oferującej najwyższej jakości produkty do czyszczenia skupiając się przede wszystkim na ofercie urządzeń niemieckiej firmy KÄRCHER. W związku z ciągłym rozwojem, firma BRAVOS poszukuje zaangażowanych pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska

Wymiar etatu: Pełen etat
Miejsce pracy: Obszar całego kraju

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • współpraca z innymi działami Firmy,
  • przygotowanie ofert handlowych;

Na stanowisku wymagamy:

  • zaangażowania, chęci nauki i rozwoju
  • umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • samodzielności w wykonywaniu obowiązków, zdolności organizacyjnych
  • kreatywności, logicznego myślenia i komunikatywności,
  • prawo jazdy kat. B;

Dodatkowym atutem będą:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:

  • szkolenia produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy przesyłać CV na adres mailowy kontakt@bravos.pl

Więcej informacji pod nr tel. 790 500 118

Pracownik fizyczny

Wykonanie prac związanych z czyszczeniem powierzchni szklanych, mechanicznym czyszczeniu posadzek, natryskowym czyszczeniu elewacji strukturalnej, ceglanej, dachów, odkurzaniu i myciu konstrukcji, piaskowaniu i innych w branży czyszczenia specjalistycznego.

  • Obsługa specjalistycznych urządzeń czyszczących
  • Dbałość o powierzone urządzenia i narzędzia
  • Wykonanie usługi czyszczenia - więcej informacji www.czyszczenie.com.pl

  • prawo jazdy kat. B,
  • dobrej kondycji fizycznej
  • zaangażowania, chęci nauki
  • samodzielności w wykonywaniu obowiązków, zdolności organizacyjnych logicznego myślenia i komunikatywności,

Dbamy o zdrowie swoje i innych - w godzinach i miejscu pracy nie poddajemy się nałogom

Oferujemy:

  • szkolenie

W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowy informujemy, ze rozpatrywane będą przez nas tylko i wyłącznie zgłoszenia zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata dla celów rekrutacji. Prosimy w związku z powyższym o zawarcie w zgłoszeniu Państwa kandydatury następującego oświadczenia: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w zakresie jakim zostały one podane przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych) przez administratora danych osobowych tj. BRAVOS S.C. ul. Złotego Smoka 12, 66-400 Gorzów Wlkp., w celu związanym z rekrutacja na stanowisko objęte niniejszym zgłoszeniem jak i na rekrutacje prowadzone w przyszłości, lecz nie później niż przez okres 2 lat. Wyrażam zgodę na przekazanie danych osobowych podmiotom powiązanym z administratorem danych osobowych oraz świadczącym na jego rzecz usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.