Karcher Odkurzacz z filtrem wodnym DS 6

 

Czyste powietrze na wyciągnięcie ręki.

Model kompaktowego odkurzacza marki Karcher stworzony został z myślą o posiadaczach zwierząt domowych, alergikach i astmatykach. Unikalna technologia wielostopniowego systemu filtracji skutecznie nawilża powietrze, w większości przypadków czyniąc je czystszym od dostępnego w pomieszczeniu. Wielu użytkowników DS 6 podkreśla odczuwalną różnicę jakości powietrza w swoich domach, nieosiągalną podczas użytkowania standardowego sprzętu. Warto zwrócić uwagę, że przedstawiony model wyposażony jest w standardzie w filtr HEPA 12 (EN1822:1998), którego skuteczność szacuje się na 99,5%. W niezawodny sposób filtruje takie zanieczyszczenia jak pyłki kwiatowe, roztocza, pleśnie, zarodniki grzybów oraz inne, szkodliwe dla zdrowia człowieka alergeny.

Jak działa mechanizm odkurzaczy z filtrem wodnym?

Zastosowanie odkurzacza marki Karcher.

Dużą zaletą urządzenia z filtrem wodnym jest jego uniwersalność. Doskonale sprawdzi się bowiem w razie konieczności wyczyszczenia podłóg twardych – drewna, kamienia czy płytek. Niewątpliwym plusem jest tu fakt, iż można go bezpiecznie stosować nawet na wilgotnych powierzchniach, gdyż bez problemu zbierze niewielkie ilości wody – do 0,5 litra. Ssawa do tapicerki, będąca częścią zestawu umożliwia precyzyjne czyszczenie dywanów oraz wykładzin podłogowych, a także tekstylnych pokryć mebli. Przy pomocy ssawki szczelinowej, każdy użytkownik bez trudu dotrze nawet do ciężko dostępnych zakamarków i krawędzi.

Odkurzacz filtrujący odkurzacz do dywanów filtr HEPA 12

Co wyróżnia DS 6 na tle konkurencji?

W porównaniu do podobnych typów odkurzaczy, oferowanych przez inne marki, DS 6 cechuje się nadzwyczajną siłą ssania, mogącą równać się jedynie z modelami o mocy 1400W – wersja Karcher wytwarza 650W. Rzadkością w urządzeniach z filtrem wodnym jest sprytny schowek na akcesoria, który znaleźć można w niniejszej odsłonie, a który sprawia, że wszystkie niezbędne akcesoria już zawsze będą „pod ręką”. W razie potrzeby, można ograniczyć wielkość sprzętu, montując ssawę podłogową oraz rurę ssąca bezpośrednio na urządzeniu, co uprości przechowywanie. Wygodna rączka ułatwi jego transport w dowolne miejsce, zaś po naciśnięciu przycisku, kabel w szybki sposób zostanie zwinięty do wnętrza odkurzacza. Charakterystyczne dla tej serii jest również niskie, ekonomiczne zużycie baterii oraz fakt, że DS 6 nie wymaga zastosowania worków filtracyjnych.

Dlaczego warto wybrać DS 6?

Jeśli wymienione korzyści nie przekonały jeszcze wszystkich do zakupu, trzeba dodać, że to nie koniec. Wśród innych zalet odkurzacza wymienić można:

  • Zasięg działania wynoszący 10 metrów
  • 2-litrowy filtr wodny zatrzymujący największe zanieczyszczenia
  • Wyjmowany zbiornik
  • Silnik zabezpieczony został filtrem zmywalnym
  • Niska waga urządzenia – poniżej 10 kg!
  • Wąż ssący o długości 2,1 metra

Nowość wśród urządzeń marki Karcher odkurzacz dla alergików odkurzacz dla astmatyków odkurzacz dla właścicieli zwierząt

Możliwości doposażenia DS 6.

Model odkurzacza marki Karcher oferuje wiele możliwości konfiguracji sprzętu o akcesoria dodatkowe. Istnieje opcja podłączenia:

Ssawki podłogowej Turbo - przeznaczonej do odkurzania dywanów i wykładzin, a doskonale radzącej sobie z usuwaniem sierści zwierząt, włosów, nici oraz innych silnie przylegających zabrudzeń.

Ssawki do materacy – zaprojektowanej w celu dokładnego odkurzania powierzchni materacy oraz innych, trudno dostępnych przestrzeni.

Dysza do odkurzania parkietu – dedykowana do efektywnego czyszczenia paneli, parkietów i innych podłóg podatnych na zarysowania przy użyciu miękkiego włosia.

Ssawa do tapicerki Turbo – skutecznie usuwająca sierść, włosy oraz inne trudne do zebrania zanieczyszczenia z takich powierzchni jak tapicerowane kanapy, krzesła, poduszki, łóżka oraz fotele samochodowe.

Filtr HEPA 13 do odkurzaczy DS – który dzięki procesowi mikrofiltracji zatrzymuje do 99,95% bakterii, wirusów, odchodów roztoczy oraz zarodników grzybów, a także innych cząsteczek o wielkości powyżej 0.3 μm.

Filtr zabezpieczający silnik - ten zmywalny filtr pośredni chroni odkurzacz przed nadmiernym wnikaniem wody.

Zbieranie sierści kurzu pyłów grzybów odkurzanie alergenów

Źródło: Karcher

Polecane produkty

DS 6 - Odkurzacz z filtrem wodnym

DS 6 - Odkurzacz z filtrem wodnym

Odkurzacz z filtrem wodnym w szczególności polecany osobom cierpiącym na alergie oraz właścicielom zwierząt domowych....