Invisible Shield - przełom w technologii impregnacji szkła!

 

Amerykańskie Produkty Invisible Shield i Invisible Shield PRO 15 to niezwykłe odkrycie w dziedzinie ochrony szkła. Są to zaawansowane technologicznie, cienkowarstwowe impregnaty polimerowe, które doskonale łączą się ze szkłem, by uczynić je jeszcze lepszym. Wprowadzenie tych produktów na rynek przyniosło rewolucję w branży, zapewniając trwałą ochronę szklanych powierzchni dzięki wyjątkowej, jednocząsteczkowej "barierze". Invisible Shield stworzył powłokę, która czyni szkło niezwykle odporne na wodę, zabrudzenia, plamy, minerały, korozję i zarysowania, minimalizując wpływ zanieczyszczenia, na które szkło jest codziennie narażone.

Warto podkreślić, że zastosowanie impregnatu Invisible Shield niesie ze sobą wiele korzyści, które pozytywnie wpływają na nasze finanse i środowisko. Przede wszystkim ogranicza potrzebę napraw i wymiany szkła na nowe, co przekłada się na mniejsze wydatki. Szklane powierzchnie chronione tą zaawansowaną technologią zachowują nowoczesny wygląd na wiele lat.

Nie ma znaczenia, czy chcesz chronić nowe szkło, czy też przywrócić dawny blask starszym, zużytym powierzchniom – Invisible Shield dostarczy odpowiedzi na Twoje potrzeby.

Wspaniałe efekty odpychania brudu i wody, które cieszą oko i zachowują czyste szkło na lata: Ochrona Invisible Shield to ochrona na wiele lat. Szklane powierzchnie, które zostały poddane impregnacji, zachowują swoje właściwości i piękno przez długi czas, dzięki czemu ich czyszczenie jest łatwiejsze i przyjemniejsze.

Dlaczego warto wybrać produkty Invisible Shield?

 1. Amerykańska technologia dostępna od ponad 40 lat na rynku: Invisible Shield to zaufany lider w dziedzinie impregnacji szkła.
 2. Prosty sposób nakładania i impregnacji szkła: Invisible Shield oferuje łatwą i przyjemną aplikację swoich impregnatów. Można to zrobić samodzielnie lub skorzystać z usług profesjonalisty, a efekt będzie równie rewelacyjny.
 3. Niewielki koszt na metr kwadratowy: Dzięki efektywnej formule, produkty Invisible Shield pozwalają na impregnację dużych powierzchni przy minimalnych kosztach. Impregnaty mają bardzo wydajną formułę, co pozwala na ochronę nawet do 100m2 z jednego litra produktu.
 4. Wielofunkcyjność - odpowiednie do różnorodnych powierzchni: Invisible Shield idealnie sprawdza się na kabiny prysznicowe, balustrady, fasady, przegrody, daszki czy schody szklane, a także na panele fotowoltaiczne. Szczególnie warte uwagi jest jego zastosowanie do szkła piaskowanego w wersji Invisible Shield PRO 15.
 5. Impregnat nie jest produktem samoczyszczącym, ale zapobiega korozji szkła: Invisible Shield skutecznie chroni szkło przed korozją, powstawaniem wykwitów wapiennych i innymi uszkodzeniami. Dzięki zastosowaniu impregnatu, szkło łatwiej się czyści, mniej rysuje i jest mniej podatne na wnikanie brudu i innych zanieczyszczeń.
 6. Invisible Shield zdobył zaufanie milionów profesjonalistów i konsumentów na całym świecie, a także został wykorzystany w licznych prestiżowych projektach, takich jak hotele, szpitale, budynki wysokościowe, parki tematyczne czy samoloty.

nvisible Shield - przełom w technologii impregnacji szkła!

Poznaj kompleksową gamę produktów Invisible Shield firmy Unelko, które zapewnią Twojemu szkłu wyjątkową ochronę.

Mycie szkła

 1. Glass Scrub® – Unikalne mleczko do mycia ciężkich zabrudzeń ze szkła, które świetnie radzi sobie z różnymi rodzajami szkła, a także z ceramiką i porcelaną. Co więcej, nie musisz obawiać się poryzowania, ponieważ ten produkt nie zawiera żrących substancji. Glass Scrub® doskonale usuwa najcięższe plamy z twardej wody, wykwity wapienne, a nawet żywicę z drzew!
 2. Limescale Remover® – Jeśli Twoja kabina prysznicowa, balustrady, umywalka, wanna czy toaleta zmaga się z kamieniem, Limescale Remover® jest idealnym rozwiązaniem! Ten płynny odkamieniacz z łatwością pozbywa się osadów, pozostawiając Twoje szkło i powierzchnie czyste i błyszczące.

Impregnaty – długotrwała ochrona Twojego szkła

 1. Invisible Shield Standard® – Ten impregnat to must-have dla każdego, kto pragnie zachować swoje szkło w doskonałym stanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Invisible Shield Standard® tworzy trwałą powłokę ochronną, chroniąc Twoje szkło przed szkodliwymi czynnikami.
 2. Invisible Shield PRO15® – Jeśli potrzebujesz wyjątkowo wytrzymałej ochrony dla swoich fasad i balustrad, to Invisible Shield PRO15® jest idealnym wyborem. Jego wzmocniona powłoka oferuje najlepszą ochronę na rynku, co potwierdzają liczni zadowoleni klienci.

Mycie i konserwacja

 1. REPEL® 2w1 - Ten płyn to prawdziwe odkrycie dla miłośników czystego szkła. REPEL® 2w1 nie tylko doskonale myje, ale także regeneruje powłokę ochronną. Dzięki regularnemu stosowaniu po impregnacji, utrzymasz swoje szkło w bardzo dobrym stanie na wiele lat!
 2. Lub Zestaw Łazienkowy 3w1 - Ten gotowy zestaw to idealne rozwiązanie dla użytku domowego w łazience lub w samochodzie. Zawiera Limescale Remover, Invisible Shield i REPEL® 2w1, zapewniając kompleksową ochronę Twojego szkła.

nnowacyjne rozwiązania to must-have dla wszystkich miłośników szklanych powierzchni!

Decydując się na produkty Invisible Shield, wybierasz sprawdzone, trwałe i skuteczne rozwiązanie. To nie tylko impregnaty, to kompleksowy system do mycia i konserwacji szkła, który przyczynia się do zachowania świeżości szklanych powierzchni na wiele lat. Zaufaj amerykańskiej technologii Invisible Shield i ciesz się szkłem "Jak nowe"!

Polecane produkty

Invisible Shield PRO15 950ml - Impregnat do szkła

Invisible Shield PRO15 950ml - Impregnat do szkła

Profesjonalna i wysoce wydajna poli-siloksanowa powłoka, która trwale uszczelnia i chroni szkło na działanie czynników atmosferycznych przed...
Provision Tri Pack - zestaw saszetek 3 x 10ml

Provision Tri Pack - zestaw saszetek 3 x 10ml

Saszetka z 3 produktami 3x10ml - Glass scrub mleczko - idealnie myje szybę, Rain Clear impregnat w żelu - do zabezpieczania, Fog Clear w żel...
Invisible Shield Standard 270 ml - impregnat

Invisible Shield Standard 270 ml - impregnat

Invisible Shied 270ml - IMPREGNUJE, POLERUJE I CHRONI wszelkie szkło budowlane, drzwi szklane, kabiny prysznicowe, balustrady, zadaszenia, c...
Repel 950ml - płyn do mycia i konserwacji szkła

Repel 950ml - płyn do mycia i konserwacji szkła

Repel 950ml, to opatentowany płyn do mycia i konserwacji szkła i innych powierzchni, nadaje im połysk bez smug i jednocześnie zabezpiecza po...
Clean-X 3W1 - zestaw do czyszczenia łazienki

Clean-X 3W1 - zestaw do czyszczenia łazienki

Zestaw do czyszczenia łazienki 3 w 1: Limescale Remover 300ml - do odkamieniania, Invisible Shiedl Impregnat 100ml - do impregancji, Repel G...
Repel 750ml - płyn do mycia i konserwacji szkła

Repel 750ml - płyn do mycia i konserwacji szkła

Repel 750ml, to opatentowany płyn do mycia i konserwacji szkła i innych powierzchni, nadaje im połysk bez smug i jednocześnie zabezpiecza po...