Myjka HD 6/15 M Plus zestaw promocyjny

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 9.729-569.0
 • Producent: KARCHER
 • Dostępność:
 • szt.
 • Cena netto: 3 600,00 zł / szt. 4 831,44 zł 4 428,00 zł / szt.
 • Oblicz

Karcher HD 6/15 M Plus - Urządzenie wysokociśnieniowe klasy średniej charakteryzuje się wszechstronnością zastosowań. Klienci przemysłowi, z branży transportowej oraz budowlanej mogą teraz korzystać z mocnych i solidnych maszyn kompaktowych.

Wydajność tłoczenia : 560 l/h
Ciśnienie robocze : 150 bar
Ciśnienie maksymalne : 225 bar
Moc przyłącza : 3,1 kW
Częstotliwość: 50 Hz
Napięcie : 230 V
Ciężar : 30 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.) : 400 x 455 x 700 mm

W skład zestawu wchodzi:

HD 6/15 M Plus 1.150-932.0
Pianownica 4.112-053.0
RM 838 3 l 6.295-979.0

HD 6/15 M Plus Niezawodny i solidny będący jednocześnie łatwy w użyciu. Klasa średnia HD nadaje się zarówno do pracy w pionie, jak i w poziomie. Gwarantuje również przestrzeń do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów. Dostęp do pompy wysokociśnieniowej jak i do układów elektrycznych można uzyskać szybko i łatwo.

Urządzenie HD 6/15 M wysokociśnieniowe klasy średniej charakteryzuje się wszechstronnością zastosowań. Klienci przemysłowi, z branży transportowej oraz budowlanej mogą teraz korzystać z mocnych i solidnych maszyn kompaktowych. Klasa średnia HD nadaje się zarówno do pracy w pionie, jak i w poziomie. Gwarantuje również przestrzeń do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów. Dostęp do pompy wysokociśnieniowej jak i do układów elektrycznych można uzyskać szybko i łatwo.

Wysokiej jakości wyposażenie - Automatyczne obniżanie ciśnienia pozwala na wydłużenie żywotności urządzenia. Mocny, 2 biegunowy silnik chłodzony powietrzem. Wysokiej jakości mosiężna głowica cylindrów.

Elastyczność zastosowań - Zaprojektowany do pracy w pozycji pionowej i poziomej. Maksymalna stabilność podczas pracy leżącej gdy koła nie dotykają podłoża.

Wysoka mobilność - Uchwyt transportowy można cofnąć jednym naciśnięciem przycisku, zwiększając tym samym kompaktowość urządzenia i zmniejszając potrzebne miejsce do przechowywania. Łatwe przechowywanie i transport w pojazdach serwisowych. Zintegrowane możliwości przechowywania skracają czas konfiguracji przed użyciem.

Przemyślana koncepcja przechowywania akcesoriów - Uchwyt do mocowania lancy pianowej. EASY!Lock TR20 pozwala na przechowywane lancy power oraz urządzenia do czyszczenia powierzchni bezpośrednio w urządzeniu. Praktyczny schowek na dyszę rotacyjną.

Łatwość serwisowania - Łatwy dostęp do głowicy po otwarciu dna urządzenia. Szybki dostęp do skrzynki elektrycznej poprzez zdjęcie specjalnej pokrywy. Łatwo dostępny filtr wody zabezpieczający pompę przed zanieczyszczeniami obecnymi w podawanej do urządzenia wodzie.

Rozwiązania zapewniające wydajność i oszczędność czasu - Pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force. System mocowania wyposażenia EASY!Lock - trwały i wytrzymały.

Oszczędność energii - Nowo opracowana 3-tłokowa pompa osiowa redukuje straty przepływu i ciśnienia. 20% większa wydajność czyszczenia i oszczędność energii.

Wyposażenie:

 • Pistolet spryskujący, EASY!Force
 • Wąż wysokociśnieniowy, 10 m
 • Lanca spryskująca, 840 mm
 • Dysza power
 • Dysza rotacyjna
 • Automatyczne obniżanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia