KIEHL Sanikal-eco

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: K403301
  • Producent: KIEHL
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 16,00 zł / szt. 19,68 zł / szt.

Higiena w sanitariatach

Sanikal-eco
Wolny od kwasu i chloru środek czyszczący do zastosowania na wszystkich powierzchniach sanitarnych. Rozpuszcza zbierające się codziennie pozostałości wapienne i resztki mydła wapiennego oraz zabrudzenia oleiste i tłuszczowe. Powierzchnie umyte produktem Sanikal-eco odpierają wodę i brud. Produkt posiada świeży i intensywny zapach. Sanikal-eco odpowiada zaleceniom mycia rekomendowanym przez producentów armatur.

Skład (wg 648/2004/WE)
Anionowe związki powierzchniowo-czynne pielęgnujące, związki uzupełniające, barwniki, substancje zapachowe.
pH (koncentratu): ok. 9                            
pH (roztworu roboczego): ok. 7

Obszar zastosowania
Do wszystkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: armatury, umywalki, wanny kąpielowe i brodziki, muszle WC z pokrywami i deskami klozetowymi, ścianki działowe z ramami, lustra, flizy itp. emaliowane, ceramiczne, szklane, aluminiowe, mosiężne, chromowane, ze stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i lakierowane.
Powierzchnie zawierające wapń jak np. marmur mogą ulec zmatowieniu pod wpływem produktu.  

Sposób użycia
Mycie powierzchni/ mycie:
Nierozcieńczony produkt nanieść na mokrą ściereczkę lub nieostrą gąbkę, czyścić powierzchnię, spłukać lub zmyć wodą.  
W przypadku muszli WC nierozcieńczonym środkiem spryskać muszlę pod krawędzią, szorować szczotką do WC, po krótkim czasie działania spłukać wodą lub 1-2 szpryce na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa, na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą.  
Mycie pianą:
Pojemnik napełnić nierozcieńczonym produktem. W zależności od zabrudzenia ustawić dyszę na 1:4 - 1:10. Powierzchnię pokryć pianą. Po ok. 10 min. spłukać czystą wodą.

Zużycie na m²
Mycie/mycie powierzchni: 0,4 ml