Kiehl-Parkettin-Konzentrat

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: K221202
  • Producent: KIEHL
  • Dostępność:
  • szt.
  • Cena netto: 44,43 zł / szt. 54,65 zł / szt.

Produkt do pielęgancji i mycia powierzchni drewnianych

Informacje o produkcie

Odczyn pH: Lekko zasadowy
Stężenie produktu: Koncentrat

Kiehl Parkettin Konzentrat
Aktywnie myje, posiada zdolność transportowania brudu, przyjemnie pachnie. Substancje pielęgnujące wysychają bez smug i tworzą trwały, bezpieczny w chodzeniu film pielęgnacyjny o znakomitych właściwościach odpierania brudu. Powierzchnia uzyskuje współczynnik tarcia posuwistego zgodnie z DIN 18032 część 2 pomiędzy 0,4-0,6? i tym samym spełnia wymogi dla podłóg położonych w halach sportowych (test pzreprowadzono w FMPA Baden Wfirttemberg, Otto-Graf-Insitut). Produkt polecany jest przede wszystkim do mycia hal sportowych.

Skład
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne 5-15 %, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, mydło syntetyczne, komponenty pielęgnujące, substancje pomocnicze, barwniki, substancje zapachowe (hexyl cinnamal, benzylsalicylat, lilial, citronellol, lyral, linalool).
pH (koncentratu): ok. 4,5
pH (roztworu roboczego): ok. 7

Obszar zastosowania
Do pielęgnacji olejowanych, olejowanych- woskowanych i zabezpieczonych powierzchni drewnianych oraz gotowego parkietu i laminatu. Nie nadaje się do podłóg nie poddanych obróbce lub tylko zawoskowanych.

Sposób użycia
1 doza (główka dozująca) = 25 ml

Pielęgancja wstępna:
Gwarancją doskonałej optyki i przyczepności są tylko czyste powierzchnie, wolne od tłuszczu, wosku, silikonu i pyłu.1 doza na 500 ml zimnej wody.
Mop zanurzyć w roztworze roboczym, dokładnie wycisnąć i zmyć powierzchnię. Nie dopuścić do przemoczenia powierzchni!

Pielęgnacja okresowa:
1 doza na 8 L zimnej wody. Mop zanurzyć w roztworze roboczym, dokładnie wycisnąć i zmyć powierzchnię. Nie dopuścić do przemoczenia powierzchni! W przypadku lekkiego lub średniego zabrudzenia wystarczy 1/2 dozy.

Mycie metodą spray:
1 doza na 500 ml zimnej wody, pracować przy użyciu butelki z rozpylaczem i maszyny szybkoobrotowej (ok. 1000 obr. /min.).

Polerowanie:
Wyschniętą warstwę pielęgnacyjną można utwardzić poprzez polerowanie maszyną szybkoobrotową (ok. 1000 obr./min.) i padem Multi-Disc. Wypolerowana powłoka nie jest śliska.

Zużycie na m2
Pielęgnacja: 0,75 ml
Mycie: 0,06-0,15 ml
Mycie metodą spray: 0,25 ml