KIEHL Omni-fresh

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: K252101
  • Producent: KIEHL
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 46,21 zł / szt. 56,84 zł / szt.

Mikrobiologiczny neutralizator zapachu - aktywnie myjący

Kiehl-Omni-fresh
Kiehl-Omni-fresh jest środkiem myjącym na bazie związków powierzchniowo- czynnych do usuwania nieprzyjemnych zapachów w mocno obciążonych obszarach sanitarnych, publicznych toaletach oraz w toaletach w pociągach. Sposób działania nie polega na maskowaniu smrodu lecz na rozłożeniu go do mikrobiologicznej bazy. Podczas użycia Kiehl-Omni-fresha wszystkie powierzchnie poddane obróbce są jednocześnie myte. Systematyczne używanie produktu zapobiega ponownemu tworzeniu się przykrego zapachu.

Skład (648/2004/WE)
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo-czynne < 5%, biologiczna substancja wiążąca zapachy, substancje pomocnicze, barwniki i substancje zapachowe.  
pH (koncentratu): ok. 9
pH (roztworu roboczego): ok. 8                            

Obszar zastosowania
Do wodoodpornych powierzchni, przedmiotów oraz wodoodpornych pokryć podłogowych. Idealny do usuwania nieprzyjemnych zapachów z toalet, pojemików i kontenerów na śmieci, syfonów umywalek i zlewów, itp. Nadaje się również do tekstylnych wykładzin podłogowych i tapicerki.    

Sposób użycia
Powierzchnie mające bezpośredni kontakt z żywnością należy koniecznie po zakończeniu czyszczenia wielokrotnie spłukać gorącą wodą pitną (40°C-60°C, 8-16 L na m2).

Pierwsza obróbka:
200-400 ml na 4 L zimnej wody.
Powierzchnię zwilżyć roztworem roboczym i rozprowadzić za pomocą gąbki, ściereczki lub mopa. Pozostawić do wyschnięcia. Powierzchni nie wycierać na sucho i nie zmywać czystą wodą. Proces ewentualnie powtórzyć.  

Mycie bieżące (Mycie/ Mycie powierzchni):
100-200 ml na 8 L zimnej wody.
Puste pojemniki na odpady obficie zwilżyć koncentratem wewnątrz i zamknąć. Pojemników nie należy pozostawiać otwartych. Jeżeli zachodzi potrzeba możliwe jest także dozowanie uzupełniające pojemników częściowo napełnionych. Klika szpryc wlać do odpływu lub syfonu.