KIEHL Duocit-eco

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: K401801
  • Producent: KIEHL
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 14,78 zł / szt. 18,18 zł / szt.

Płyn do mycia sanitariatów o świeżym pomarańczowym zapachu.

Informacje o produkcie

Odczyn pH: Kwaśny
Stężenie produktu: Koncentrat

Duocit-eco
Płyn do mycia sanitariatów o długotrwałym pomarańczowym zapachu. Do szybkiego i higienicznego usuwania zanieczyszczeń wapiennych i pozostałości po kosmetykach w całym obszarze mokrym. Regularne stosowanie Duocitu-eco zapobiega nawarstwianiu się wapnia i chroni czyszczony materiał. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego Duocit-eco został oznaczony ekologicznym oznakowaniem Eco-label.

Skład (wg 648/2004/WE)
Anionowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, niejonowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, kwasy organiczne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, barwniki, substancje zapachowe.
pH (koncentratu): ok. 2
pH (roztworu roboczego) : ok. 3                                         

Obszar zastosowania
Do wszystkich kwaso- i wodoodpornych powierzchni takich jak: armatury, umywalki, wanny kąpielowe i brodziki, muszle WC z pokrywami i deskami klozetowymi, ścianki działowe z ramami, lustra, flizy itp. emaliowane, ceramiczne, szklane, aluminiowe, mosiężne, chromowane, ze stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i lakierowane. Nie nadaje się do powierzchni zawierających wapń takich np. jak marmur i beton poddany obróbce.

Sposób użycia
Mycie powierzchni / Mycie:
Nierozcieńczony produkt nanieść na mokrą ściereczkę lub nieostrą gąbkę, czyścić powierzchnię, spłukać lub zmyć wodą. Nierozcieńczonym produktem spryskać muszlę WC lub pisuar pod górną krawędzią, szorować szczotką do WC, spłukać po krótkim czasie działania lub 1-2 szprycy na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa, na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą.

Zużycie na m²
Mycie powierzchni / Mycie: 1-5 ml