KIEHL Desgomin Płyn do mycia i dezynfekcji w koncentracie 5L

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: K350605
  • Producent: KIEHL
  • szt.
  • Cena netto: 140,00 zł / szt. 151,20 zł / szt.
  • Oblicz

Płyn do mycia i dezynfekcji w koncentracie, wolny od aldehydów i QACs, Skuteczny wobec bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych, drożdżaków, salmonelli, listerii i wirusów osłoniętych

Stężenie produktu: Koncentrat

Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni przetestowany zgodnie z normami UE, umieszczony w wykazie IHO. Wolny od aldehydów, fenoli i metaloorganicznych substancji czynnych. Podczas użycia produkt jest neutralny zapachowo, aktywnie czyści i wysycha bez smug. Skuteczny wobec bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych, drożdżaków, salmonelli, listerii i wirusów osłoniętych (wirusobójczy wobec wirusów osłoniętych włącznie z HIV, HBV,HCV). Zaświadcza się o braku zastrzeżeń co do stosowania ww. produktu w obszarze spożywczym. Do mycia i dezynfekcji wodoodpornych podłóg, ścian, sufitów i sprzętu w obszarach o podwyższonych wymogach higienicznych. Nadaje się także do podłóg pokrytych powłoką.

Obszar zastosowania
Do mycia i dezynfekcji wodoodpornych podłóg, ścian, sufitów i sprzętu w obszarach o podwyższonych wymogach higienicznych. Nadaje się także do podłóg pokrytych powłoką. Do stosowania w domach opieki, hospicjach, szkołach, centrach fitness, restauracjach, kuchniach itp.

Sposób użycia
Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie produktu.

Mycie z dezynfekcją:
Powierzchnię pokryć całkowicie roztworem dezynfekującym (ok. 15 – 20 ml/m²) i obrobić za pomocą tekstyliów czyszczących lub urządzenia. Powierzchnie i przedmioty mające bezpośredni kontakt z żywnością należy spłukać gruntownie wodą pitną po rekomendowanym czasie działania.