KIEHL AvenisFoam

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: K403147
  • Producent: KIEHL
  • szt.
  • Cena netto: 23,50 zł / szt. 28,91 zł / szt.

Pianowy środek do mycia sanitariatów

Informacje o produkcie

Odczyn pH: Kwaśny
Stężenie produktu: Gotowy do użycia

AvenisFoam
Aktywnie czyszczący płyn do mycia sanitariatów w roztworze gotowym do użycia na bazie kombinacji ekologicznych kwasów wyznaczających nowoczesne trendy. Produkt usuwa pozostałości wapienne, kamień moczowy i resztki mydła. Spryskiwacz pianowy pozwala na ergonomiczną pracę bez tworzenia aerozolu. Produkt tworzy pianę o dużej objętości, co zapewnia minimalne zużycie produktu. Powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów takie jak: chromowany i nie chromowany mosiądz, emalia, przedmioty z tworzywa sztucznego wrażliwe na działanie kwasów, aluminium eloksalowane oraz powierzchnie z kamienia naturalnego i sztucznego wrażliwe na działanie kwasów mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem produktu.

Skład
(wg 648/2004/WE)
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne < 5 %, kwasy organiczne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, barwniki, substancje zapachowe.
pH (koncentratu): ok. 1

Obszar zastosowania
Do wszystkich kwaso- i wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, umywalki, muszle WC, pisuary ceramiczne, porcelanowe lub ze stali szlachetnej. Uwaga! Przedmioty z poliamidu, emaliowane wanny i umywalki oraz powierzchnie zawierające wapń np. marmur mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem kwasu.

Sposób użycia
Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie środka.

Mycie bieżące: Nierozcieńczony produkt nanieść na powierzchnię, ścierkę lub nieostrą gąbkę, czyścić powierzchnię, spłukać lub zmyć wodą. Butelkę ze spryskiwaczem można ponownie napełnić z 5 L kanistra za pomocą zaworu do napełniania.

Zużycie na m2
Pianowy proces mycia: 1-5 ml