Praca w BRAVOS!

BRAVOS to firma, która powstała na bazie projektu firmy oferującej najwyższej jakości produkty do czyszczenia skupiając się przede wszystkim na ofercie urządzeń niemieckiej firmy KÄRCHER. W związku z ciągłym rozwojem, firma BRAVOS poszukuje zaangażowanych pracowników na stanowisko:

Doradca Klienta

Opis stanowiska

Wymiar etatu: Pełen etat
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Kompleksowa obsługa oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
  • Prowadzenie rozmów handlowych w zakresie doradztwa techniczno-handlowego, przyjmowanie zamówień, wstępna analiza oraz ustalanie technicznych i terminowych możliwości realizacji zleceń klientów,
  • Rejestracja zleceń w systemie komputerowym oraz obsługa kasy fiskalnej
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie terminowej i kompleksowej obsługi klienta.
  • Aktywna sprzedaż naszych produktów
  • Dbałość o wygląd i wystrój sklepu
  • Przygotowywanie dokumentów dodatkowych i raportów na zlecenie przełożonego
    Odpowiadanie na telefony przychodzące i maile wspieranie klientów i dostawców w codziennych działaniach

Na stanowisku wymagamy:

  • Min. wykształcenie średnie
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doskonałe zdolności organizacyjne z dbałością o szczegóły
  • Zdolność skupienia się na zadaniach
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pozytywne podejście do pracy
  • Zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu
  • Doskonała znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel
    dodatkowym atutem będzie posiadanie prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę
  • Praca w doświadczonym zespole
  • Szkolenia

Prosimy przesyłać CV przez pracuj.pl:

Więcej informacji pod nr tel. 790 500 118

W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowy informujemy, ze rozpatrywane będą przez nas tylko i wyłącznie zgłoszenia zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata dla celów rekrutacji. Prosimy w związku z powyższym o zawarcie w zgłoszeniu Państwa kandydatury następującego oświadczenia: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w zakresie jakim zostały one podane przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych) przez administratora danych osobowych tj. BRAVOS sp. z o.o. ul. Złotego Smoka 12, 66-400 Gorzów Wlkp., w celu związanym z rekrutacja na stanowisko objęte niniejszym zgłoszeniem jak i na rekrutacje prowadzone w przyszłości, lecz nie później niż przez okres 2 lat. Wyrażam zgodę na przekazanie danych osobowych podmiotom powiązanym z administratorem danych osobowych oraz świadczącym na jego rzecz usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.